خطا
 • JLIB_DATABASE_ERROR_FUNCTION_FAILED
منو

با حضور معاون بانک آینده: دبستان 6کلاسه دوگردان خونسرخ بندرعباس به بهره برداری رسید

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان ، مراسم بهره برداری از دبستان 6کلاسه دوگردان خونسرخ بندرعباس با حضور معاون بانک آینده ، نماینده حوزه مرکزی هرمزگان در مجلس شورای اسلامی ، معاونین اداره کل آموزش و پرورش استان و مسئولین و معتمدین محلی برگزار شد .

امام جمعه و جماعت بستانو:

بشارت خداوندبرای خیرین مدرسه ساز محفوظ است

شیخ جلالی امام جمعه و جماعت بستانو در این مراسم با قدردانی از خیرین مدرسه ساز گفت : هر وقت مال تاجر و علم عالم با هم قرین شد نتایج مثبتی را برای جامعه در پی خواهد داشت . و پروژه دبستان 6کلاسه امید آینده مصداق بارز همراهی این دو عنصر است . امام جمعه و جماعت بستانودر ادامه با اشاره به حدیثی از پیامبر اکرم در خصوص اخلاص در کار خیر افزود : مسجد زمان رسول اکرم مکانی برای علم آموزی ، طراحی جهاد ، محلی برای عبادت  و دیدار و ملاقات و رفع مشکلات مردم بود . امروز کارکرد ها تغییرکرده است و علم آموزی در مدارس صورت می گیرد لذا بشارت خداوندبرای خیرین مدرسه ساز نیز محفوظ است .

نماینده حوزه مرکزی هرمزگان:

هرمزگان نیازمند توجه ویژه در ساخت فضاهای آموزشی است

نماینده حوزه مرکزی هرمزگان در مجلس شورای اسلامی در این مراسم با قدردانی از خیرین مدرسه ساز گفت : ورود بانک آینده به امر مدرسه سازی یک اتفاق مبارک است و باید به متولیان آن تبریک گفت .

احمد مرادی در ادامه با اشاره به وضعیت مدارس تخریبی استان افزود : برخی مدارس هرمزگان در شأن محصلین نیستند .باید با همه وجود برای رفع این مشکل اقدام کرد . هم مجلس و هم دولت و خیرین مدرسه ساز کمک کنیم تا مدارسی در شان دانش آموزان ایجاد شود . تحصیل حق همه کودکان است وظیفه داریم به سهم خود در راستای تحقق این حق گام برداریم .

نماینده بندرعباس ، قشم ،خمیر ،حاجی آباد و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : نتیجه بهره برداری از چنین طرحهایی خوشحالی و خرسندی کودکان و نوجوانانی است که دل به آینده روشن و موفق بسته اند و مطمئنا اجر آن نزد خداوند محفوظ است .

مرادی از همه بانکها ، موسسات مالی و خیرین مدرسه ساز ملی و بومی خواستار مشارکت شد و گفت : از همه کسانی که در امر خیر مدرسه سازی گام بر می دارند می خواهم که هرمزگان را در یابند . این استان در زمره استانهایی که قرار دارد که بیشترین مدارس تخریبی را دارد و از طرفی با کمبود فضاهای آموزشی ایمن و استاندارد روبروست .لذا از بانک آینده و همه خیرین نیک اندیش می خواهم این اقدامات را در هرمزگان استمرار بخشند .

سرپرست اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان :

مدرسه سازی سرمایه گذاری ماندگار است

مهندس نوید احمدی سرپرست اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان در آیین بهره برداری از دبستان 6کلاسه امید آینده با تسلیت جان باختن جمعی از دانش آموزان قرزانه هرمزگانی گفت : این حادثه برای مردم هرمزگان حادثه ای تلخ و رقت بار بود و امیدواریم شاهد تکرار این گونه حوادث نباشیم .ما به عنوان عضوی از جامعه بزرگ آموزش و پرورش از این حادثه درد آور متاثر شده و از خدای بزرگ علو درجات را برای درگذشتگان و صبر و اجر را برای بازماندگان مسئلت داریم .

سرپرست اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان با قدردانی از مشارکت بانک آینده در احداث دبستان 6کلاسه دوگردان خونسرخ بندرعباس افزود : این پروژه با زیر بنای آموزشی 627متر مربع در زمینی به مساحت 1950متر مربع با اعتباری بالغ بر 8میلیارد و 500میلیون ریال ریال احداث گردید که اعتبار آن توسط بانک آینده تامین شد و اداره کل نوسازی مدارس استان با اختصاص  یک میلیارد ریال در تهیه  تجهیزات آموزشی ، اداری ، سرمایشی و خرید انشعابات مشارکت داشته است .

مهندس احمدی در خصوص پروژه های  آموزشی قابل بهره برداری تا مهرماه 1396در شهرستان بندرعباس ، افزود : همزمان با هفته دولت و مهرماه1396در شهرستان بندرعباس مجموعا 23پروژه آموزشی در قالب 58کلاس درس با زیر بنای 6910متر مربع و با اعتباری بالغ بر 83میلیارد و 230میلیون ریال به بهره برداری رسیده و  می رسد .

وی از مشارکت خیرین در امر مدرسه سازی تشکر کرد و خاطر نشان کرد : ورود بانکها و موسسات مالی و اعتباری در این مسیر را به فال نیک می گیریم و معتقدیم مدرسه سازی هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری ماندگار است .مدرسه تربیت کننده نیروی انسانی است و نیروی انسانی سرمایه ماندگار جامعه بحساب می آید . و امیدواریم حرکت بانک آینده در این امر خیر استمرار یافته و اغازی برای ورود بانکها و موسسات در جهت کمک به توسعه مدارس ایمن در همه مناطق خاصه در مناطق محروم باشد . 

سرپرست اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگانبا اشاره به وضعیت مدارس تخریبی در استان گفت : وجود مدارس تخریبی برازنده و زیبنده نیست . بسیاری از مدارس تخریبی هرمزگان خطر آفرین و بحران ساز هستند .340فضای آموزشی تخریبی زنگ خطر جدی است و باید چاره اندیشی کرد .ما هم تلاش می کنیم منابع اعتباری متنوعی را برای پایان دادن به مدارس تخریبی جذب کنیم . اعتقاد دارم کمک خیرین در این راستا بسیار موثر خواهد بود و نهضت مدرسه سازی را در استان سرعت خواهد بخشید .

عضو هیئت مدیره و معاون بانک آینده اعلام کرد :

بهره برداری از 8پروژه آموزشی در کشور

عضو هیئت مدیره و معاون بانک آینده با اشاره به پروژه های آموزشی قابل بهره برداری این بانک در کشور افزود : 8پروژه را در استانهای هرمزگان ، ایلام ، بوشهر ، کرمان ، خراسان جنوبی ، کردستان ، سیستان و بلوچستان و کهگیلویه و بویر احمد در دست اجرا داریم که 7پروژه آن مابین اعیاد قربان و غدیر به بهره برداری می رسد . یک پروژه باقیمانده بخاطر تاخیر در تحویل زمین عملیات اجرایی آن ادامه دارد و مابقی طرحهای آموزشی زودتر از موعد مقرر به بهره برداری رسید . دبستان امید آینده دوگردان خونسرخ دارای 6 کلاس می‌باشد؛ ویکی از 8 باب مدرسه‌ای است که ساخت آن از سوی بانک آینده در مناطق کم‌برخوردار کشور از سال 1395 آغاز گردیده و قرار است؛ طی هفته جاری و بر اساس برنامه‌ریزی صورت پذیرفته، در بازه‌ زمانی اعیاد خجسته قربان تا غدیر، هر روز یک باب از این مدارس در استان‌های مربوط، افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گیرد.ساختمان این واحد آموزشی با معماری منحصر به فرد احداث گردید و در برابر زلزله طرح مقاوم است

بهزادان با بیان اینکه خداوند خیرو برکت را به این بانک ارزانی فرموده ، گفت : قدرشناسی مسئولین و دانش آموزان از بانک آینده برای ما یک نعمت است .افتخار می کنیم که مدارسی با کیفیت و استاندارد را در اختیار دانش آموزان این خطه قرار داده ایم . البته  امیدواریم توفیق استمرار این خدمت را در هرمزگان و سایر مناطق کمتر برخوردار داشته باشیم .

معاون بانک آینده در پایان در خصوص فعالیت این بانک اظهار داشت : در حال حاضر، بانک آینده با مجموعه‌ای از نیروی انسانی توانا (حدود ۳۹۰۰نفر) و حمایت حدود ۲میلیون نفر مشتری، در قالب يك بانك تجاري خصوصی و با راهبرد حضور مؤثر و كارآمد در حوزه‌هاي خدمات بانكداري: خرد، تجاری، مؤسسه‌اي و خدمات بانكداري اختصاصي در بستر آخرین دستاوردهای فناوري اطلاعات و ارتباطات، با ۱۶۵ شعبه در سراسر کشور، مشغول فعالیت است.

در پایان از سوی اداره کل نوسازی مدارس ، مجمع خیرین مدرسه ساز استان ، دهیاری و شورای اسلامی روستای دوگردان از اهدا کننده زمین  وبانک آینده  بخاطر احداث فضای آموزشی در هرمزگان  تقدیر شد

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
 • هیچ نظری یافت نشد

آخرین خبرها

 • 1
 • 2

اخبار و اطلاعیه ها

دیدار مدیر کل نوسازی مدارس با سید عبدالله هاشمی رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان هرمزگان

دیدار مدیر کل نوسازی مدار…

1397-02-01 | بازدید :12

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استا...

اخبار و اطلاعیه ها

دبستان 6کلاسه خیر ساز شهید آیت الله کاشانی در بخش توکهور وهشتبندی از توابع شهرستان میناب به بهربرداری رسید.

دبستان 6کلاسه خیر ساز شه…

1397-01-31 | بازدید :11

  به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس هر...

اخبار و اطلاعیه ها

آیین آغاز عملیات اجرایی دبستان 6 کلاسه سبهتی در ، دروازه منطقه مکران (شهرستان میناب)

آیین آغاز عملیات اجرایی د…

1396-09-26 | بازدید :379

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان...

اخبار و اطلاعیه ها

مضاء توافقنامه مدرسه دو کلاسه تم بلوچان از توابع شهرستان میناب

مضاء توافقنامه مدرسه دو ک…

1396-09-25 | بازدید :389

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس توافق...

ارتباط با مدیرکل

ملاقات عمومی : سه شنبه ساعت 9 الی 12

ملاقات با پیمانکاران : یکشنبه ها ساعت 9 تا 12

تماس با اداره کل

اداره كل نوسازي ،توسعه و تجهيز مدارس استان هرمزگان

 • بندرعباس - كوی فرهنگيان بلوار شهيد ناصر
 • تلفن:2-33334381(076) نمابر:33350091(076)
 • mailto:info@NHormozgan.ir