خطا
  • JLIB_DATABASE_ERROR_FUNCTION_FAILED
منو

عملیات اجرایی دبستان شهدای بانک ملی هاشم آباد هرمزگان آغاز شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان ، مراسم آغاز عملیات اجرایی دبستان  شش کلاسه شهدای بانک ملی هاشم آباد هرمزگان با حضور عبدالله آبسواران مدیر امور شعب بانک ملی (هرمزگان) مدیرکل آموزش و پرورش ، سرپرست اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان ، فرماندار و مسئولین محلی شهرستان حاجی آباد برگزار شد .

مهندس نوید احمدی سرپرست اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان در این مراسم با گرامیداشت سالروز تاسیس بانک ملی  و قدردانی از مشارکت این بانک در احداث فضای آموزشی گفت :340 فضای آموزشی تخریبی داریم که باید برای بازسازی آنها تمهیدات لازم اندیشیده شود . هرچند  برای آغاز سال تحصیلی 140کلاس درس استاندارد با همت خیرین مدرسه ساز و همراهی دولت آماده و تقدیم دانش آموزان عزیز در سراسر استان هرمزگان شده است .

سرپرست اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان با اشاره به پروژه های آموزشی قابل بهره برداری تا مهرماه 1396در شهرستان حاجی آباد افزود : در این شهرستان 17پروژه با زیر بنای 7815متر مربع با اعتباری بالغ بر 13میلیارد ریال به بهره برداری رسید ه و می رسد .

مهندس احمدی با ارائه مشخصات پروژه دبستان 6کلاسه  روستای هاشم آباد اظهار داشت : دبستان فوق الذکر  در زمره مدارس تخریبی قرار دارد که بصورت مشارکتی با بانک ملی ، عملیات اجرایی آن آغاز شده است . این فضای آموزشی در زمینی به مساحت 2000متر مربع ،با 385 متر مربع فضای آموزشی ، 250متر مربع دیوار کشی و دارای سرایداری ، سرویش بهداشتی و آبخوری است .

وی با قدردانی از خیرین مدرسه ساز بر ضرورت ادامه مشارکت آنان به منظور تحقق عدالت آموزشی تاکید کرد و گفت : مشارکت بانک ملی را در امر مدرسه سازی ارج می نهیم و امیدواریم این حرکت خیرخواهانه همچنان تداوم داشته باشد .

عبداله آبسواران مدیر امور شعب بانک ملی (هرمزگان ) در این مراسم گفت : انجام امور خیر برگ برنده انسانهای خیر است و ما با تمسک به فرمان الهی در این امر خیر مشارکت کردیم . مدیر امور شعب بانک ملی (هرمزگان )در ادامه افزود : بانک ملی به عنوان یک موسسه اقتصادی ،ضمن فعالیت در بحث تولید دارد ،در امور خیر خاصه مدرسه سازی مشارکت دارد . اولین مدرسه بانک ملی در هرمزگان در بشاگرد احداث شد و دومین آن در حاجی آباد  در دست اجراست  که هر دو بنام شهدای بانک ملی مزین است .و امیدواریم این پروژه نیز  در موعد مقرر به بهره برداری برسد  .

آبسواران با اشاره به جایگاه آموزش و پرورش اظهار داشت  : معتقدیم آموزش و پرورش شاکله جامعه است و همه نیروها و منابع انسانی جامعه، محصول نظام تعلیم و تربیت هستند . فلذا مشارکت در امر مدرسه سازی در حقیقت توجه به جایگاه رفیع این نهاد می باشد .هرچند بانک ملی در احداث دو مسجد نیزدر هرمزگان مشارکت دارد اما ثواب مدرسه سازی از ساخت مسجد کمتر نیست و امیدوارم این روند همچنان تداوم داشته باشد .

حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد نیز از اجرای 5مدرسه خیرساز در این شهرستان خبرداد و ابراز امیدواری کرد تعامل و مشارکت نوسازی مدارس با خیرین موجب انگیزه بیشتر آنان در احداث مدارس جدید در این شهرستان شود .

حسین اسماعیلی مدیر آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد گفت : به لطف خداوند ، این مدیریت تمهیدات لازم برای آغاز سال تحصیلی جدید فراهم است . وی افزود : تا پایان شهریورماه امسال کار مرمت و مقاوم سازی هفت واحد آموزشی به اتمام می رسد. مدیر آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد در ادامه خاطر نشان کرد : تعداد 10 واحد آموزشی دیگر نیز در قالب طرح هجرت3 رنگ آمیزی و مرمت شد.مدیر آموزش و پرورش همچنین از ساخت 12واحد آموزشی توسط خیرین مدرسه ساز و اداره کل نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس خبر داده وگفت: از این تعداد 7واحد آموزشی در شهریور و مهر امسال  به بهره برداری خواهد رسید.

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

آخرین خبرها

  • 1
  • 2

اخبار و اطلاعیه ها

افتتاح مدارس 6 کلاسه  بنیاد علوی در شهرستان میناب

افتتاح مدارس 6 کلاسه بنی…

1398-07-28 | بازدید :23

   به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس ه...

اخبار و اطلاعیه ها

افتتاح مدارس هوشمند 6 کلاسه روستای کریان و 3 کلاسه جعفر آباد سرنی میناب

افتتاح مدارس هوشمند 6 کلا…

1398-07-28 | بازدید :19

  با حضور استاندار هرمزگان و مدیرکل نوسازی، توس...

اخبار و اطلاعیه ها

همایش بانوان خیر مدرسه ساز در آبانماه برگزار می شود

همایش بانوان خیر مدرسه سا…

1398-07-16 | بازدید :650

  جلسه ویدئو کنفرانس با موضوع نقش بانوان در گست...

اخبار و اطلاعیه ها

کلنگ مدرسه 12کلاسه فاطمیه قشم به زمین زده شد

کلنگ مدرسه 12کلاسه فاطمیه…

1398-07-02 | بازدید :161

به گزلرش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس هرمزگ...

اخبار و اطلاعیه ها

مجتمع آموزشی شبانه‌روزی دخترانه همیاری در رودان افتتاح شد

مجتمع آموزشی شبانه‌روزی د…

1398-07-02 | بازدید :142

    به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس...

اخبار و اطلاعیه ها

مدرسه سازی کاری فاخر و ارزشمند/لزوم تغییر کاربری فضاهای آموزشی بلااستفاده.

مدرسه سازی کاری فاخر و ار…

1398-06-25 | بازدید :181

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس هرمزگ...

اخبار و اطلاعیه ها

سهم 466 میلیاردی هرمزگان از پروژه های آموزشی هفته دولت

سهم 466 میلیاردی هرمزگان …

1398-06-13 | بازدید :242

  همزمان با هفته دولت، 53 پروژه آموزشی شامل 198...

اخبار و اطلاعیه ها

السلام علیک یا ابا عبدلله

السلام علیک یا ابا عبدلله

1398-06-12 | بازدید :234

  به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری امام حسین (ع)...

ارتباط با مدیرکل

ملاقات عمومی : سه شنبه ساعت 9 الی 12

ملاقات با پیمانکاران : یکشنبه ها ساعت 9 تا 12

تماس با اداره کل

اداره كل نوسازي ،توسعه و تجهيز مدارس استان هرمزگان

  • بندرعباس - كوی فرهنگيان بلوار شهيد ناصر
  • تلفن:2-33334381(076) نمابر:33350091(076)
  • mailto:info@NHormozgan.ir