خطا
  • JLIB_DATABASE_ERROR_FUNCTION_FAILED
منو

عملیات اجرایی دبستان شهدای بانک ملی هاشم آباد هرمزگان آغاز شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان ، مراسم آغاز عملیات اجرایی دبستان  شش کلاسه شهدای بانک ملی هاشم آباد هرمزگان با حضور عبدالله آبسواران مدیر امور شعب بانک ملی (هرمزگان) مدیرکل آموزش و پرورش ، سرپرست اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان ، فرماندار و مسئولین محلی شهرستان حاجی آباد برگزار شد .

مهندس نوید احمدی سرپرست اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان در این مراسم با گرامیداشت سالروز تاسیس بانک ملی  و قدردانی از مشارکت این بانک در احداث فضای آموزشی گفت :340 فضای آموزشی تخریبی داریم که باید برای بازسازی آنها تمهیدات لازم اندیشیده شود . هرچند  برای آغاز سال تحصیلی 140کلاس درس استاندارد با همت خیرین مدرسه ساز و همراهی دولت آماده و تقدیم دانش آموزان عزیز در سراسر استان هرمزگان شده است .

سرپرست اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان با اشاره به پروژه های آموزشی قابل بهره برداری تا مهرماه 1396در شهرستان حاجی آباد افزود : در این شهرستان 17پروژه با زیر بنای 7815متر مربع با اعتباری بالغ بر 13میلیارد ریال به بهره برداری رسید ه و می رسد .

مهندس احمدی با ارائه مشخصات پروژه دبستان 6کلاسه  روستای هاشم آباد اظهار داشت : دبستان فوق الذکر  در زمره مدارس تخریبی قرار دارد که بصورت مشارکتی با بانک ملی ، عملیات اجرایی آن آغاز شده است . این فضای آموزشی در زمینی به مساحت 2000متر مربع ،با 385 متر مربع فضای آموزشی ، 250متر مربع دیوار کشی و دارای سرایداری ، سرویش بهداشتی و آبخوری است .

وی با قدردانی از خیرین مدرسه ساز بر ضرورت ادامه مشارکت آنان به منظور تحقق عدالت آموزشی تاکید کرد و گفت : مشارکت بانک ملی را در امر مدرسه سازی ارج می نهیم و امیدواریم این حرکت خیرخواهانه همچنان تداوم داشته باشد .

عبداله آبسواران مدیر امور شعب بانک ملی (هرمزگان ) در این مراسم گفت : انجام امور خیر برگ برنده انسانهای خیر است و ما با تمسک به فرمان الهی در این امر خیر مشارکت کردیم . مدیر امور شعب بانک ملی (هرمزگان )در ادامه افزود : بانک ملی به عنوان یک موسسه اقتصادی ،ضمن فعالیت در بحث تولید دارد ،در امور خیر خاصه مدرسه سازی مشارکت دارد . اولین مدرسه بانک ملی در هرمزگان در بشاگرد احداث شد و دومین آن در حاجی آباد  در دست اجراست  که هر دو بنام شهدای بانک ملی مزین است .و امیدواریم این پروژه نیز  در موعد مقرر به بهره برداری برسد  .

آبسواران با اشاره به جایگاه آموزش و پرورش اظهار داشت  : معتقدیم آموزش و پرورش شاکله جامعه است و همه نیروها و منابع انسانی جامعه، محصول نظام تعلیم و تربیت هستند . فلذا مشارکت در امر مدرسه سازی در حقیقت توجه به جایگاه رفیع این نهاد می باشد .هرچند بانک ملی در احداث دو مسجد نیزدر هرمزگان مشارکت دارد اما ثواب مدرسه سازی از ساخت مسجد کمتر نیست و امیدوارم این روند همچنان تداوم داشته باشد .

حمید جهانگیری فرماندار حاجی آباد نیز از اجرای 5مدرسه خیرساز در این شهرستان خبرداد و ابراز امیدواری کرد تعامل و مشارکت نوسازی مدارس با خیرین موجب انگیزه بیشتر آنان در احداث مدارس جدید در این شهرستان شود .

حسین اسماعیلی مدیر آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد گفت : به لطف خداوند ، این مدیریت تمهیدات لازم برای آغاز سال تحصیلی جدید فراهم است . وی افزود : تا پایان شهریورماه امسال کار مرمت و مقاوم سازی هفت واحد آموزشی به اتمام می رسد. مدیر آموزش و پرورش شهرستان حاجی آباد در ادامه خاطر نشان کرد : تعداد 10 واحد آموزشی دیگر نیز در قالب طرح هجرت3 رنگ آمیزی و مرمت شد.مدیر آموزش و پرورش همچنین از ساخت 12واحد آموزشی توسط خیرین مدرسه ساز و اداره کل نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس خبر داده وگفت: از این تعداد 7واحد آموزشی در شهریور و مهر امسال  به بهره برداری خواهد رسید.

 

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد
  • 1
  • 2

اخبار و اطلاعیه ها

آغاز عملیات نوسازی مدرسه شهیدمفتح کهنشوئیه رودان باقدمت ۶۱سال؛

آغاز عملیات نوسازی مدرسه …

1398-02-07 | بازدید :820

آغاز عملیات نوسازی ،مدرسه شهید مفتح کهنشوئیه رودان...

اخبار و اطلاعیه ها

معاون اجرايي اداره كل نوسازي،توسعه و تجهيز مدارس هرمزگان معرفي شد؛

معاون اجرايي اداره كل نوس…

1398-01-31 | بازدید :508

  مهدي نيكومنش در مراسمي به عنوان معاون اجرايي ...

اخبار و اطلاعیه ها

کلنگ ساخت دبیرستان زینبیه رویدر به زمین زده شد؛

کلنگ ساخت دبیرستان زینبیه…

1398-01-23 | بازدید :454

  آغازعملیات اجرایی دبیرستان متوسطه اول ۹ کلاسه...

اخبار و اطلاعیه ها

پیام تبریک نویداحمدی به مناسبت عید باستانی نوروز1398

پیام تبریک نویداحمدی به م…

1398-01-01 | بازدید :530

مدیرکل  نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان به منا...

ملاقات عمومی : سه شنبه ساعت 9 الی 12

ملاقات با پیمانکاران : یکشنبه ها ساعت 9 تا 12

اداره كل نوسازي ،توسعه و تجهيز مدارس استان هرمزگان