خطا
  • JLIB_DATABASE_ERROR_FUNCTION_FAILED
منو

آغاز عملیات اجرایی تکمیل مدرسه 12 کلاسه در شهرستان رودان

عملیات اجرایی مدرسه 12کلاسه با دو هزار و ششصد متر مربع زیربنا و یک سالن ورزشی با 704 مترمربع در شهرستان رودان با حضورخیر این پروژه آقای بهزاد اصلاحچی مدیر عا مل شرکت مدیریت تانا انرژی، مهندس احمدی مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس ،موسی دادی زده مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان وامام جمعه شهرستان رودان شروع شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان نوید احمدی مدیر کل نوسازی مدارس ، با توجه به نزدیک شدن به دهه مبارک فجربه مقایسه ای در خصوص سرانه فضای آموزشی در سال 57 و اکنون پرداختند. با اشاره به اینکه سرانه فضای آموزشی استاندارد در کشور 8.2 مترمربع که متوسط آن در کشور 5.2 مترمربع و در استان هرمزگان به 5.72 می‌رسد،این در حالی است که سرانه قضای آموزشی در سال 1357 برای استان هرمزگان 4/2 متر مربع بوده است . وی افزود: 400 هزار دانش‌آموز در استان هرمزگان مشغول به تحصیل هستند که برای رسیدن به فضای استاندارد به 700 تا 800 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

احمدی با بیان اینکه از 36 هزار مدرسه و 16 هزار کلاس درس در استان هرمزگان 900 مدرسه و 4هزار کلاس درس غیر استاندار است، و بابیان داشت : از این تعداد 340 مدرسه تخریبی است که 200 مدرسه آن در شهرستان بندرعباس قرار دارد و پس‌ازآن شهرستان‌های میناب، رودان با 400 کلاس درس که ده درصد از کلاس های تخریبی استان را در برمی گیرد و بندرلنگه بیشترین میزان مدارس تخریبی را به خود اختصاص داده‌اند. امید است با ساخت و افتتاح مدارس این چنینی با همکاری خیرین مدارس تخریبی در استان هرمزگان برچیده شود. در ادامه این مراسم: موسی دادی زاده مدیر کل آموزش و پرورش استان هرمزگان ضمن تشکر از خیرین مدرسه ساز به خصوص بهزاد اصلاحچی همکاری خیرین در خصوص مدرسه سازی را مایه امیدواری وراهکاری موثر برای برچیده شدن مدارس تخریبی و به سازی و نوسازی مدارس و تبدیل مدارس دو شیفتی و چرخشی به مدارس تک شیفتی دانستند. وی افزود با توجه به تفاهم های انجام شده 200پروژه را در هرمزگان آغاز خواهیم کرد که تعدادی از این پروژه ها شروع شده است که مجمع خیرین و صنایع غرب استان و سرمایه گذاران محترم استان کار سرمایه گذاری بر روی پروژه های مختلف را انجام می دهند. مدیر کل آموزش و پرورش در ادامه درخصوص مدرسه ای که عملیات اجرایی آن شروع شد.

اضافه کرد با توجه به اینکه این مدرسه در مجاور مدرسه ای دیگر قرار دارد با ایجاد فضای ورزشی تقریبی 704 متر مابین این دو مدرسه ، هر دو مدرسه می توانند از این فضا استفاده کنند و برای دانش آموزانی که از این محیط های آموزشی استفاده می کنند ضمن آرزوی موفقیت خواستار تلاشی مضاعف در خصوص کسب علم و دانش داشتند که بتوانند از زحمت های خیرین مدرسه ساز به نوعی تشکر و قدردانی کنند و مدارج علمی را سپری کنند.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد
  • 1
  • 2

اخبار و اطلاعیه ها

آغاز عملیات نوسازی مدرسه شهیدمفتح کهنشوئیه رودان باقدمت ۶۱سال؛

آغاز عملیات نوسازی مدرسه …

1398-02-07 | بازدید :964

آغاز عملیات نوسازی ،مدرسه شهید مفتح کهنشوئیه رودان...

اخبار و اطلاعیه ها

معاون اجرايي اداره كل نوسازي،توسعه و تجهيز مدارس هرمزگان معرفي شد؛

معاون اجرايي اداره كل نوس…

1398-01-31 | بازدید :641

  مهدي نيكومنش در مراسمي به عنوان معاون اجرايي ...

اخبار و اطلاعیه ها

کلنگ ساخت دبیرستان زینبیه رویدر به زمین زده شد؛

کلنگ ساخت دبیرستان زینبیه…

1398-01-23 | بازدید :554

  آغازعملیات اجرایی دبیرستان متوسطه اول ۹ کلاسه...

اخبار و اطلاعیه ها

پیام تبریک نویداحمدی به مناسبت عید باستانی نوروز1398

پیام تبریک نویداحمدی به م…

1398-01-01 | بازدید :645

مدیرکل  نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان به منا...

ملاقات عمومی : سه شنبه ساعت 9 الی 12

ملاقات با پیمانکاران : یکشنبه ها ساعت 9 تا 12

اداره كل نوسازي ،توسعه و تجهيز مدارس استان هرمزگان