خطا
  • JLIB_DATABASE_ERROR_FUNCTION_FAILED
منو

آغاز عملیات اجرایی تکمیل مدرسه 18 کلاسه در بندرعباس

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس هرمزگان: ظهر امروز دوشنبه با حضور نوید احمدی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان، موسی دادی‌زاده مدیرکل آموزش و پروش هرمزگان، محمدرضا قائم‌مقامی از خیرین کشور و جمعی از مسئولین استانی عملیات اجرایی تکمیل مدرسه خیرساز 18کلاسه زمزم در شهرک پیامبراعظم(ص) بندرعباس آغاز شد.

نوید احمدی  دراین مراسم گفت: احداث مدرسه 18کلاسه زمزم از این جهت در شهر بندرعباس مهم است که در شهرک پیامبراعظم(ص) که با کمبود فضای آموزشی مواجه هستیم واقع شده‌است و با احداث آن می‌توان بخشی از مشکلات این منطقه را مرتفع کرد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان  نیز در این آیین اظهار داشت: این دومین مدرسه‌ای است که این خیر در شهر بندرعباس تقبل نموده‌اند که آنرا بسازند.

دادی‌زاده تصریح‌کرد: با همت و تلاش محمدرضا قائم‌مقامی از خیرین کشور رشته علوم و فنون دریایی احیا شد و هنرستان علوم و فنون دریایی بندرعباس را نیز این خیر در بندرعباس ساخته و تحویل آموزش و پرورش دادند.

وی گفت: با همت خیرین مدرسه‌ساز حرکت خوبی در جهت مدرسه‌سازی در استان شروع شده‌است تا بتوانیم تمامی مدارس غیراستاندارد موجود در استان را نوسازی و به محیطی شاد و استاندارد برای دانش‌آموزان که آینده‌سازان این جامعه هستند فراهم نماییم.

خیر نیک اندیش مدرسه زمزم  دراین مراسم عنوان کرد: همه ما روزی از دنیا می‌رویم و خوب است که کاری انجام دهیم که زمان رفتن دست ما خالی نباشد.

محمدرضا قائم‌ مقامی افزود: خوب است که ما توفیق پیدا کنیم کاری را انجام دهیم که برای آینده‌سازان و نسل‌های بعدی نیز ماندگار باشد و آنها نیز بتوانند از آن بهره ببرند.

وی درباره تلاش‌هایی که برای احیاء رشته علوم و فنون دریایی انجام داده‌است خاطرنشان‌کرد: در گفتگو با بسیاری از افراد عنوان می‌شد که بازار کار دریایی اشباع شده‌است اما اگر به نقشه جهان نگاهی بیندازیم می‌بینیم که بخش وسیعی از این جهان را اقیانوس‌ها تشکیل داده‌اند که می‌تواند محل مناسبی برای کسب و کار باشد به همین دلیل با راه‌اندازی رشته علوم و فنون دریایی می‌توان نیروهایی را تربیت کرد که در سطح جهان حضور داشته‌باشند.

قائم‌مقامی ادامه‌داد: سی نفر از اولین فارغ‌التحصیلان هنرستان علوم و فنون دریایی در دانشگاه چابهار بصورت بورسیه جذب خواهند شد و همه هنرجویان همزمان با اتمام تحصیلات در دوره‌های عملی روی کشتی نیز حضور پیدا می‌کنند تا با پایان یافتن درس بتوانند مهارت علمی و عملی را در کنار هم داشته و جذب بازار کار شوند.

وی اذعان‌داشت: اگر سواد دریانوردی و هوانوردی را داشته‌باشیم دریا و هوا برایمان ایمن است اما اگر این سواد را نداشته‌باشیم در آنها ایمنی نداریم.

نظر خود را اضافه کنید.

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد
  • 1
  • 2

اخبار و اطلاعیه ها

آغاز عملیات نوسازی مدرسه شهیدمفتح کهنشوئیه رودان باقدمت ۶۱سال؛

آغاز عملیات نوسازی مدرسه …

1398-02-07 | بازدید :964

آغاز عملیات نوسازی ،مدرسه شهید مفتح کهنشوئیه رودان...

اخبار و اطلاعیه ها

معاون اجرايي اداره كل نوسازي،توسعه و تجهيز مدارس هرمزگان معرفي شد؛

معاون اجرايي اداره كل نوس…

1398-01-31 | بازدید :641

  مهدي نيكومنش در مراسمي به عنوان معاون اجرايي ...

اخبار و اطلاعیه ها

کلنگ ساخت دبیرستان زینبیه رویدر به زمین زده شد؛

کلنگ ساخت دبیرستان زینبیه…

1398-01-23 | بازدید :554

  آغازعملیات اجرایی دبیرستان متوسطه اول ۹ کلاسه...

اخبار و اطلاعیه ها

پیام تبریک نویداحمدی به مناسبت عید باستانی نوروز1398

پیام تبریک نویداحمدی به م…

1398-01-01 | بازدید :645

مدیرکل  نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس هرمزگان به منا...

ملاقات عمومی : سه شنبه ساعت 9 الی 12

ملاقات با پیمانکاران : یکشنبه ها ساعت 9 تا 12

اداره كل نوسازي ،توسعه و تجهيز مدارس استان هرمزگان