حدیث
امام علی (ع) می فرماید : هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬ خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

افزونه جلالی را نصب کنید. ساعت تعداد کل نوشته ها : 402 تعداد نوشته های امروز : 0×
انتصاب مشاور افتخاری در امور مسئولیت های اجتماعی مدیرکل نوسازی مدارس هرمزگان
۲۵ دی ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۴
شناسه : 2504
بازدید 134

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان، مهدی باوقار زعیمی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان طی حکمی  کاظم جعفری را به سمت مشاور افتخاری در امور مسئولیت های اجتماعی خود منصوب کرد. در متن حکم مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان خطاب به جناب جعفری […]

پ
پ
به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان، مهدی باوقار زعیمی مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان طی حکمی  کاظم جعفری را به سمت مشاور افتخاری در امور مسئولیت های اجتماعی خود منصوب کرد.
در متن حکم مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان خطاب به جناب جعفری آمده: نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب  ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به سمت «مشاور افتخاری در امور مسئولیت های اجتماعی» منصوب می شوید. انتظار می رود با همفکری، هم اندیشی و هم یاری صاحب نظران در اتاق های فکر، اهداف و سیاست های دولت محترم و اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان هرمزگان در امورات محوله موفق و موید باشید.

جهت دسترسی به آرشیو کلیک کنید: اخبار

ثبت دیدگاه

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

Translate